Fietstocht, Lunch & Gratis Surprisewandeling
Een compleet dagprogramma
Voor groepen vanaf 8 personen die een compleet programma zoeken, hebben we een aantal aantrekkelijke arrangementen samengesteld. U kunt bijvoorbeeld in de ochtend door een van onze gezellige en goed geïnformeerde gidsen langs de belangrijkste bezienswaardigheden van Amsterdam worden geleid en in de middag nog eens op eigen houtje de wat minder bekende wetenswaardigheidjes ontdekken. U combineert dan een Kleine Tour Amsterdam met ons unieke wandelpakket: de Yellow Bike Surprisewandeling. Tussendoor of na afloop verzorgen wij graag een heerlijke lunch of diner voor uw gehele gezelschap. Het ideale bedrijfsuitje!
Voorbeeldarrangement 1
Let op: dit arrangement is slechts een voorbeeld! Uiteraard kunt u ook uw eigen arrangement samenstellen uit een combinatie van alle tours uit ons programma. Daarbij heeft u grotendeels de vrijheid om uw eigen tijd én volgorde vast te stellen.
10.45 – 12.45 : Kleine fietstour
13.00 – 14.00 : Lunch
14.15 – 16.15 : Surprisewandeling (Gratis)
Direct reserverenFoto's
INSCHRIJVEN
Inschrijven vanaf groepen met 8 personen
TOTALE DUUR
2 uur incl. pauze van 20 minuten
GROEPSGROOTTE
Maximaal 12 deelnemers per gids
PRIJS
€ 36,00 per persoon
VERTREKTIJDEN
Voor individuele inschrijvingen iedere dag om 13.30 uur. Voor groepen ieder moment van de dag in overleg met ons kantoor.
VERTREKPUNT
Nieuwezijds Kolk 29 (3 minuten lopen vanaf het Centraal Station)












