Privé E-biketour Amsterdam: hoogtepunten en verborgen juweeltjes (3u)

Dit is de e-bikeversie van onze privétour van 3 uur. Dezelfde route, dezelfde gids, dezelfde verhalen — je rijdt alleen op een elektrische fiets in plaats van een stadsfiets.

Wat de e-bike toevoegt

Met trapondersteuning gaat alles net wat makkelijker. Je aandacht blijft bij de stad in plaats van bij je benen, je komt fris aan op de pauzeplek, en de groep blijft vanzelf bij elkaar — iedereen fietst even comfortabel, hoe verschillend de conditie ook is.

  • Je houdt energie over voor de rest van je dag in Amsterdam
  • Drie generaties of een gemengd gezelschap rijden moeiteloos samen
  • Ook met tegenwind of op een warme middag blijft het ontspannen
  • Meer aandacht voor de verhalen van je gids, minder voor het trappen

Goed om te weten over de e-bikes

  • Minimale lengte om op een e-bike te rijden: 152 cm
  • De accu gaat ruim de hele tour mee — opladen is nooit jouw probleem
  • Trapondersteuning kan lager of helemaal uit als je liever zelf trapt
  • Liever een gewone fiets? Onze privé fietstour van 3 uur volgt precies dezelfde route

Met de fiets bereik je plekken die voor anderen ontoegankelijk blijven. Yellow Bike heeft een veilig begeleide fietstocht samengesteld die je een fascinerend beeld geeft van de rijke geschiedenis van deze beroemde grachtenstad.

Tijdens deze tour passeert u alle interessante plekken, zoals de haven, de charmante Jordaan, het Anne Frank Huis, het Rijksmuseum, het legendarische Vondelpark en de prachtige houten ‘Skinny Bridge’. U zult ook het onbekende Amsterdam zien met zijn idyllische kleine grachten, stille verborgen binnenplaatsen en fotogenieke uitzichten. Onze ervaren gidsen wijzen u de weg en vertellen het fascinerende verhaal van de geschiedenis en evolutie van Amsterdam door de jaren heen.

Alle fietstochten zijn inclusief het gebruik van Yellow Bikes.

DUUR

3 uur, inclusief 20 minuten pauze.

GROOTTE VAN DE GROEP

Max. 12 personen per gids.

PRIJZEN*

Vanaf €167 voor 2 personen · groepen tot 4 €235 · tot 8 €430 · grotere groepen vanaf €43 p.p.

*Fietsen zijn bij de prijs inbegrepen. Prijs exclusief reserveringskosten. Consumpties en eventuele fooien voor de gids zijn niet inbegrepen in onze prijzen.

WAT IS INBEGREPEN IN DEZE FIETSTOCHT?

  • Vriendelijke gids (zie hieronder voor taalinfo)
  • Lichtgewicht fiets met zowel pedaalrem als handrem
  • Gratis poncho bij regen
  • Ontvang 25% korting op uw volgende fietsverhuur bij Yellow Bike aan het einde van de tour!

TAALINFORMATIE

Engels en Nederlands: gids beschikbaar met directe bevestiging

Frans, Duits, andere talen: gids op aanvraag

VERTREKTIJD

De tour kan elk uur starten van 9:15 uur tot 14:15 uur, elke dag.

VERTREKPUNT

Nieuwezijds Kolk 29 (5 minuten lopen van Amsterdam Centraal Station).